top of page

Biurko - model C

Elegancja i funkcjonalność

ZendU-desk-model-C-compressor.jpg
Desk ZendU zebrano.jpg
ZendU furniture - desk C.jpg

OPIS

Podobnie jak model U, biurko to łączy oryginalne wzornictwo z większą funkcjonalnością zachowując nowoczesny styl i minimalistyczną  estetykę.  Konstrukcja wykonana jest w całości z litego drewna samba, charakteryzującego się dużą stabilnością i jednocześnie lekkością, o grubości 5 cm i pokryta obłogiem lub fornirem z naturalnego drewna. Biurko posiada pod blatem trzy szuflady wykonane z drewna klonowego i wyłożone naturalną skórą oraz dwie głębsze szuflady w dolnej części.  Każdy element biurka wykonany jest indywidualnie z niezwykłą dokładnością sięgającą dziesiątych milimetra i wykańczany ręcznie, dzięki czemu biurko wygląda nie tylko oryginalnie, ale będzie służyć przez pokolenia. 

PERSONALIZACJA

Mebel wykończymy wybranym przez Państwa jednym z  ponad 50 gatunków drewna, dzięki czemu kolorystyka biurka zostanie idealnie dopasowana do pozostałych mebli oraz pomieszczenia. Więcej informacji - kliknij w Personalizacja

Istnieje również możliwość indywidualnej aranżacji rozwiązań funkcjonalnych biurka. W tym celu prosimy o kontakt.

SZCZEGÓŁY I WYMIARY  

  • Materiał: lite drewno samba, lite drewno klonowe, wyselekcjonowany obłóg (1,5mm) lub fornir z naturalnego drewna,  prowadnice Movento firmy Blum, heban gaboński, masa perłowa, skóra naturalna Nappa  (szuflady pod blatem) 

  • 3 szuflady pod blatem, 2 szuflady w dolnej części

  • Wymiary:  szerokość 160 lub 180 cm, głębokość 83 cm, wysokość   80 cm

  • Wymiary mogą być dopasowane do indywidualnych oczekiwań

  • Wykonane ręcznie w Polsce

DOSTAWA

  • w zależności od wybranej wersji wykończenia 4 do 6 tygodni 

  • na terenie Polski dostawa bezpłatna

CENA 

  • zapraszamy do kontaktu

zendu_logo.png

ZendU Furnitures Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 16,

55-010 Żerniki Wrocławskie

Polska

Tel. +48 603 634 743

Copyright © 2019 ZendU Furnitures. Wszystkie prawa zastrzeżone

bottom of page