Szafa z szufladami  

Elegancja i funkcjonalność.

OPIS

Elegancka szafa zachowująca linię wzorniczą ZendU jest idealnym uzupełnieniem linii mebli gabinetowych naszej marki.   Konstrukcja wykonana jest w całości z litego drewna samba, charakteryzującego się dużą stabilnością i jednocześnie lekkością, o grubości 5cm i pokryta fornirem lub obłogiem z naturalnego drewna. Wszystkie szuflady oraz widoczna części konstrukcji wykonana jest z drewna klonowego.

7 szuflad i 2 górne przestrzenie półkowe z bezpośrednim dostępem oraz 4 szuflady i 4 wysokie przestrzenie półkowe znajdujące się za zamykanymi drzwiami przesuwnymi  umożliwią  przechowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów.

 

Każdy element szafy wykonany jest indywidualnie z niezwykłą dokładnością sięgającą dziesiątych milimetra i wykańczany ręcznie, dzięki czemu szafa zachwyca wyglądem, dostarczając jednocześnie maksymalnej funkcjonalności . 

PERSONALIZACJA

Mebel wykończymy wybranym przez Państwa jednym z ponad 50 gatunków drewna, dzięki czemu kolorystyka szafy zostanie idealnie dopasowana do pozostałych mebli oraz pomieszczenia. Więcej informacji - kliknij w Personalizacja

Istnieje również możliwość indywidualnej aranżacji rozwiązań funkcjonalnych w szafie. W tym celu prosimy o kontakt.

SZCZEGÓŁY I WYMIARY  

  • Materiał: lite drewno samba, lite drewno klonowe, wyselekcjonowany obłóg (1,5mm) lub fornir z naturalnego drewna,  heban gaboński, masa perłowa  (logo)

  • 11 szuflad o wymiarach zewnętrznych 49 szer.  x 34 głęb.  x wys. 14/17 cm 

  • Wymiary szafy:  szerokość 160, głębokość 44 cm, wysokość  178 cm

  • Wymiary mogą być dopasowane do indywidualnych oczekiwań

  • Wykonane ręcznie w Polsce

DOSTAWA

  • w zależności od wybranej wersji wykończenia  8 - 10 tygodni 

  • na terenie Polski dostawa bezpłatna

CENA 

  • zapraszamy do kontaktu

zendu_logo.png

ZendU Furnitures Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 16,

55-010 Żerniki Wrocławskie

Polska

Tel. +48 603 634 743

Copyright © 2019 ZendU Furnitures. Wszystkie prawa zastrzeżone